1. |
27.8. | Provodov – Tlumačov | 14.30 | ne | |
2. | 3.9. | Tlumačov – Spytihněv | 14:30 | ne | |
3. | 10.9. | Louky – Tlumačov | 14:00 | ne | |
4. | 17.9. | Tlumačov – Tečovice | 14:00 | ne | |
5. | 23.9. | Kostelec – Tlumačov | 14:00 | so | |
11. | 28.9. | Pohořelice – Tlumačov | 13:30 | čt | |
6. | 1.10. | Tlumačov – Lhota u Mal. | 15:30 | ne | |
7. | 8.10. | Žeranovice – Tlumačov | 10:00 | ne | |
8. | 15.10. | Tlumačov – Jaroslavice | 13:00 | ne | |
9. | 22.10. | Halenkovice – Tlumačov | 12:30 | ne | |
10. | 29.10. | Tlumačov – Mysločovice | 11:30 | ne |